W jaki sposób mogę opłacić fakturę online?

05/08/2020
Udostępnij:

Możesz opłacić fakturę na różne sposoby:

  • Korzystając z eBOKa Twojego dostawcy: po zalogowaniu się do systemu eBOK dostawy, przy wyborze przycisku „opłać” należy wybrać sposób płatności „Płatność kartą ” i wprowadzić dane zgodnie z wymogami karty jaka została wydana przez Visa. Następnie wystarczy zatwierdzić transakcję poprzez wprowadzenie kodu 3DS.
  • Bezpośrednio z e-maila: po otrzymaniu faktury na maila, należy skorzystać z przycisku „Zapłać”. Następnie po przekierowaniu do bramki płatniczej wybierz sposób płatności „Płatność kartą”. Po uzupełnieniu wymaganych danych również niezbędne będzie zatwierdzenie transakcji poprzez wprowadzenie kodu 3ds.
  • Za pośrednictwem aplikacji albo po kliknięciu na SMS z informacją o płatności.
  • Każdą inną metodą wspieraną przez Twojego wystawcę faktur. Ważne jest to, aby podczas płacenia wybrać Blue Media jako operatora płatności oraz aby zapłacić wykorzystując kartę Visa.

Wskazówka: Kod 3DS (3D- Secure) - jest to kod zabezpieczający Twoją płatność – otrzymasz go w postaci smsa na Twój nr telefonu podany w banku. Po jego otrzymaniu należy wpisać go w okno, które będzie widoczne w Twojej przeglądarce. Dopiero potwierdzenie transakcji Kodem 3DS pozwoli na zrealizowanie transakcji.

Zobacz także

Czy mogę opłacić kilka faktur?

Czy jest kwota minimalna na jaką muszę opłacić fakturę?

Mam podpiętą kartę do płatności cyklicznych - czy taka płatność pozwala wziąć udział w konkursie?

Zobacz więcej

Porozmawiajmy