O usłudze BlueCash

Dzięki Systemowi Płatności BlueCash możesz w każdej chwili zlecić błyskawiczny przelew międzybankowy. Usługa jest dostępna w kilkunastu największych bankach oraz w wielu bankach spółdzielczych w Polsce. W przypadku większości banków usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W poniższej bazie wiedzy znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie dotyczące systemu BlueCash. Jeżeli zawarte tam informacje okażą się niewystarczające - skontaktuj się z naszym zespołem, a wyjaśnimy niezbędne kwestie.

Dlaczego nadawcą przelewu ekspresowego jest Blue Media S.A?

Blue Media S.A. widnieje jako nadawca przelewu ekspresowego, ponieważ System BlueCash rozbija jeden przelew międzybankowy na dwa przelewy wewnątrzbankowe i wykorzystywane są w tym celu rachunki bankowe posiadane przez Blue Media S.A. w poszczególnych bankach.

Jaki jest koszt usługi Systemu Płatności BlueCash?

Koszt usługi szybkiego przelewu z wykorzystaniem systemu BlueCash jest różny i zależy od tego, w którym banku został zlecony przelew. Skontaktuj się ze swoim bankiem, który z pewnością udzieli Ci takich informacji. Szczegóły dotyczące dostępności usługi znajdziesz tutaj.

W jakich bankach można wykorzystać System Płatności BlueCash?

Oto lista banków, do których możesz wykonać przelew z wykorzystaniem Systemu BlueCash: Alior Bank S.A. Bank BNP Paribas S.A. Bank Millennium S.A. Bank Ochrony Środowiska Bank Pocztowy S.A. Bank Polska Kasa Opieki S.A. Credit Agricole Bank Polska S.A. GetIn Noble Bank S.A. ING Bank Śląski S.A. ING Bank Śląski S.A. część korporacyjna Kompakt Finanse mBank mBank część korporacyjna Nest Bank S.A. Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. Santander Bank Polska Spółka Akcyjna T-Mobile Usługi Bankowe oraz w wielu bankach spółdzielczych. Pełną listę znajdziesz na stronie bluecash.pl

Czym jest System Płatności BlueCash?

Stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek System Płatności BlueCash, który umożliwia wykonanie błyskawicznych przelewów pomiędzy różnymi bankami. System został wdrożony na podstawie zgody wydanej przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego w listopadzie 2011 r. i jest pod stałym nadzorem NBP. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Porozmawiajmy