W czym możemy
Ci pomóc ?

Kim jesteśmy?

Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash.

Mamy certyfikat PCI DSS i działamy zgodnie z normą ISO 27001. Nasze rozwiązania spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF, UKE, PUODO i Rzecznika Finansowego.

Płatności za rachunki

Opłacanie rachunków jeszcze nigdy nie było tak proste. Teraz, korzystając z płatności online Blue Media S.A., możesz uregulować należność za prąd, internet, czy telefon w dowolnym momencie - bez wychodzenia z domu. Stale poszerza się grono naszych partnerów, którzy umożliwiają zlecenie płatności za rachunki bezpośrednio z poziomu wiadomości e-mail zawierającej fakturę lub elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Wystarczy, że klikniesz przycisk "Zapłać", a system przekieruje Cię do uzupełnionego odpowiednimi danymi formularza płatności. Środki dotrą do odbiorcy maksymalnie do końca dnia roboczego następującego po otrzymaniu przez nas środków od nadawcy przelewu.