Faktury

Chcesz wziąć udział w konkursie, ale nie jesteś pewien jak opłacić poprawnie rachunek online? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, co należy zrobić, żeby spełnić warunki, aby wziąć udział w konkursie „Opłaca się opłacać kartą Visa”. Cały proces płatności zajmie Ci najwyżej kilka minut, faktura zostanie ekspresowo opłacona, a Tobie pozostanie tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy i oczekiwać na ogłoszenie zwycięzców. Jeżeli masz inne pytania związane z fakturami - poszukaj odpowiedzi w opracowanej przez nas bazie wiedzy.

Czy mogę opłacić kilka faktur?

Tak, możesz opłacić dowolną liczbę faktur u każdego z Partnerów i w ten sposób wziąć udział kilka razy w konkursie. Pamiętaj jednak, że możesz otrzymać tylko jedną nagrodę.

Czy jest kwota minimalna na jaką muszę opłacić fakturę?

W konkursie biorą udział wszystkie faktury i inne rachunki wystawione u wskazanych dostawców. Nie ma znaczenia na jaką kwotę.

Mam podpiętą kartę do płatności cyklicznych - czy taka płatność pozwala wziąć udział w konkursie?

Tak. Jeśli do płatności cyklicznym u swojego dostawcy masz wpiętą kartę Visa takie płatności pozwalają na wzięcie udziału w konkursie

Dostaję faktury papierowe, czy mogę wziąć udział w konkursie?

Warunkiem wzięcia udział w konkursie jest opłacenie faktury poprzez płatność online kartą Visa. Jeśli do tej pory otrzymywałeś faktury papierowe i opłacałeś je w tradycyjny sposób, a chcesz wziąć udział w konkursie, opłacając rachunek online, skontaktuj się z Twoim dostawcą. Po założeniu konta w eBOK i wystawieniu elektronicznej faktury wystarczy, że ją opłacisz używając karty Visa.

Czy mogę opłacić fakturę inną kartą?

W konkursie biorą udział tylko faktury opłacane za pośrednictwem firmy Blue Media kartą Visa.

Jaką kartą mogę opłacić fakturę?

Możesz użyć do opłacenia rachunku dowolnej karty Visa.

W jaki sposób mogę opłacić fakturę online?

Możesz opłacić fakturę na różne sposoby: Korzystając z eBOKa Twojego dostawcy: po zalogowaniu się do systemu eBOK dostawy, przy wyborze przycisku „opłać” należy wybrać sposób płatności „Płatność kartą ” i wprowadzić dane zgodnie z wymogami karty jaka została wydana przez Visa. Następnie wystarczy zatwierdzić transakcję poprzez wprowadzenie kodu 3DS. Bezpośrednio z e-maila: po otrzymaniu faktury na maila, należy skorzystać z przycisku „Zapłać”. Następnie po przekierowaniu do bramki płatniczej wybierz sposób płatności „Płatność kartą”. Po uzupełnieniu wymaganych danych również niezbędne będzie zatwierdzenie transakcji poprzez wprowadzenie kodu 3ds. Za pośrednictwem aplikacji albo po kliknięciu na SMS z informacją o płatności. Każdą inną metodą wspieraną przez Twojego wystawcę faktur. Ważne jest to, aby podczas płacenia wybrać Blue Media jako operatora płatności oraz aby zapłacić wykorzystując kartę Visa. Wskazówka: Kod 3DS (3D- Secure) - jest to kod zabezpieczający Twoją płatność – otrzymasz go w postaci smsa na Twój nr telefonu podany w banku. Po jego otrzymaniu należy wpisać go w okno, które będzie widoczne w Twojej przeglądarce. Dopiero potwierdzenie transakcji Kodem 3DS pozwoli na zrealizowanie transakcji.

Porozmawiajmy