Multimedia

Multimedia Polska jest dostawcą telewizji cyfrowej z wideo na żądanie (VoD), szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Z usług Multimedia Polska korzysta blisko milion klientów. Jeżeli jesteś jednym z nich i masz pytania związane z usługą szybkich płatności za rachunki od Multimediów - dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę wiedzy zawierająca odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, takie jak koszt usługi oraz czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na koncie Multimediów. Jeżeli poniższe informacje okażą się niewystarczające - skontaktuj się z naszym zespołem.

Środki zostały pobrane z konta, a Multimedia nie odnotowały płatności. Dlaczego?

Być może dane w eBOK nie zostały jeszcze zaktualizowane. Czasami zajmuje to od 24 do 48 godzin. Jeżeli otrzymałeś e-mail z potwierdzeniem realizacji transakcji - wszystko jest w porządku. Jeśli po upływie 48 h w eBOK nadal nie będzie odnotowanej płatności - skontaktuj się z Multimedią. Jeżeli zleciłeś płatność, ale nie otrzymałeś od nas e-maila z potwierdzeniem - skontaktuj się z naszym Centrum Pomocy za pośrednictwem formularza kontaktowego. Pamiętaj, żeby uzupełnić numer identyfikacyjny transakcji, który znajdziesz w historii transakcji widocznej po zalogowaniu do bankowości internetowej. var id = "potwierdzenie_platnosci"; var formularz = $("#lms_form"); $( document ).ready(function() { generateForm(); preventDefaultSend(); validateForm(); });

Ile zapłacę za zlecenie płatności?

W przypadku firmy Multimedia, prowizja za zlecenie płatności online za pośrednictwem Blue Media S.A. wynosi 1,50 PLN.

Jak sprawdzić, czy moja płatność dla firmy Multimedia została zrealizowana?

W każdej chwili możesz sprawdzić status płatności logując się do serwisu eBOK Multimedia. Jeżeli wpłata nie jest widoczna w systemie, ale otrzymałeś od Blue Media S.A. wiadomość e-mail potwierdzającą realizację płatności - nie ma powodu do zmartwień. Czasami dane w eBOK są aktualizowane raz na 24 h lub 48 h. Jeżeli po upływie dwóch dni status widoczny w eBOK się nie zmieni - skontaktuj się z Multimediami żeby wyjaśnić sprawę. Wiadomość z informacją o rozpoczęciu transakcji nie jest potwierdzeniem płatności. Ten e-mail informuje o tym, że przyjęliśmy zlecenie transakcji. Gdy zostanie ona zrealizowana, powinieneś otrzymać od nas kolejną wiadomość z potwierdzeniem statusu. Dodatkowo, upewnij się, że środki zostały wyksięgowane z Twojego rachunku bankowego. Jeżeli środki nie są wyksięgowane lub są tylko w blokadzie oznacza to, że nie zostały do nas przekazane, a tym samym nie mogliśmy ich wysłać do odbiorcy. Wówczas czynność płatności należy rozpocząć od nowa. Wskazówka: Jeżeli nie widzisz w skrzynce odbiorczej e-maila od Blue Media S.A. - sprawdź również folder SPAM.

Co oznaczają przesyłane do mnie maile dotyczące rozpoczęcia transakcji oraz zarejestrowania wpłaty?

Co zrobić, żeby dostać fakturę za prowizję za wykonanie płatności online

Dlaczego mojego banku nie ma na liście?

Jaki jest czas realizacji transakcji, jeżeli zlecę płatność online?

Jaki jest okres oczekiwania na zwrot środków, które zostały błędnie przekazane do Blue Media SA?

Czy zwrot błędnie przekazanych środków związany jest z jakąś opłatą?

Czy moje błędnie przekazane środki mogą być przekazane na rachunek przeze mnie wybrany?

Zwróciłem pieniądze na złe konto. Jak mogę je odzyskać?

Dlaczego moja płatność za rachunek nie została zrealizowana?

Porozmawiajmy