Na czym polega Pay Smartney?

28/04/2021
Udostępnij:

Pay Smartney to jedna z metod płatności dostępnych w ramach bramki płatności Blue Media. Dzięki niej możesz kupić towar w dowolnym momencie, a należność uregulować dopiero za jakiś czas. Smartney, partner rozwiązania, udziela Ci kredytu konsumenckiego (pożyczki) i pokrywa koszt Twoich zakupów, a Ty spłacasz pożyczkę w określonym czasie.

Jeżeli uregulujesz zobowiązanie w ciągu 30 dni – nie ponosisz żadnych kosztów i spłacasz dokładnie tyle, ile kosztował zakupiony przez Ciebie produkt. Jeśli z jakichś względów nie będziesz w stanie spłacić całej kwoty, będziesz mógł rozłożyć spłatę na raty. Ich liczba zależy od kwoty zakupu:

  • kwota 100-500 zł - trzy raty
  • kwota 501-1000 zł - sześć rat
  • kwota 1001-2500 zł - dziewięć rat

Ważne: po wyborze metody płatności Pay Smartney, zostaniesz poddany procesowi weryfikacji – tak jak w trakcie standardowej procedury ubiegania się o kredyt gotówkowy. Gdy zostaniesz pozytywnie zweryfikowany otrzymasz na maila umowę kredytową zawierającą szczegóły spłaty, w tym informacje nt. możliwości rozłożenia spłaty pożyczki na wygodne raty.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczącej usługi – skontaktuj się bezpośrednio z partnerem naszego rozwiązania, firmą Smartney, pod numerem telefonu: 22 528 88 88.

Zobacz także

Kiedy można skorzystać z Pay Smartney?

Ile razy mogę skorzystać z usługi Pay Smartney?

Czy mogę mieć kilka zakupów z odroczonym terminem płatności jednocześnie?

Zobacz więcej

Porozmawiajmy