Jak otrzymać fakturę za doładowanie telefonu?

25/01/2021
Udostępnij:

Ułatwiamy i przyspieszamy - również sposób, w jaki możesz otrzymać fakturę za doładowanie telefonu w Plus, Play, Orange, T-Mobile i każdej innej sieci telefonicznej dostępnej w Polsce, które zrobisz z użyciem naszego systemu.

Co musisz zrobić, żeby otrzymać fakturę?

Skorzystaj z formularza i wypełnij wszystkie pola, podając dane niezbędne do wystawienia faktury, czyli numer doładowanego telefonu, datę doładowania, imię, nazwisko oraz adres, jeżeli chcesz otrzymać fakturę na osobę fizyczną. Jeśli chcesz, żeby faktura była wystawiona na firmę - dodaj również NIP. Nie zapomnij o podaniu adresu e-mail, na który mamy wysłać fakturę. Dokument trafi do Twojej skrzynki pocztowej maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od przesłania przez Ciebie formularza. Od momentu rejestracji numeru kolejne faktury będą wysyłane automatycznie na wskazane dane.

Uprzedzając pytanie - możemy wystawić fakturę za doładowanie, które zostało przez Ciebie wykonane maksymalnie 3 miesiące wcześniej. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę za doładowanie zrealizowane do 7 dni wstecz - zostanie ona wystawiona automatycznie. W innych przypadkach zostanie ona przygotowana przez nasz Dział Obsługi Klienta.

Jeżeli zastanawiasz się, czy na fakturze będzie widoczny numer doładowanego telefonu, odpowiedź brzmi: nie. Na dokumencie będzie umieszczony jedynie identyfikator transakcji, czyli unikatowy numer przypisany do każdego doładowania realizowanego z użyciem naszego systemu.

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z naszego systemu do doładowań - spróbuj. Przekonasz się, że to najwygodniejsza metoda: dostępna 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

A jeżeli chcesz otrzymać fakturę wystawioną na osobę fizyczną - skorzystaj z tego formularza.

Sprawdź gdzie możesz wykonać doładowanie:
W banku | W serwisach internetowych

Wskazówka: Jeżeli formularz nie przyjmuje wprowadzonych przez Ciebie danych – upewnij się, czy doładowanie zostało już zrealizowane, a jeśli tak, to czy na pewno za pośrednictwem Blue Media. Jeśli zleciłeś doładowania kilku numerów – każdy z nich musi być wprowadzony do formularza osobno.

Ważne: jeżeli doładowanie nie zostało wykonane dla konkretnego numeru telefonu, wówczas nie można go dodać do bazy, na podstawie której są wystawiane faktury VAT.

Zobacz także

Jak otrzymać fakturę za prowizję pobieraną podczas płatności online?

Porozmawiajmy