Czy mogę otrzymać fakturę za doładowanie wystawioną na osobę fizyczną?

03/02/2023
Udostępnij:

Tak, możesz otrzymać fakturę wystawioną na osobę fizyczną. Wystarczy, że wypełnisz ten formularz –w polu "Typ kontrahenta" wybierz "Osoba fizyczna". Dokument trafi na wskazaną przez Ciebie skrzynkę pocztową maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych. Jeżeli chcesz otrzymywać faktury dla kilku numerów – każdy z nich musisz dodać osobno przy pomocy właśnie tego formularza.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę za doładowanie, które zostało zrealizowane już jakiś czas temu – musisz wiedzieć:

  • do 10-tego dnia każdego miesiąca nasz system automatycznie generuje wszystkie faktury z poprzedniego miesiąca i z 10 dni bieżącego miesiąca (z wyłączeniem tych już wygenerowanych) – w związku z czym:
    • jeśli zarejestrowałeś konto 10-tego dnia danego miesiąca, to automatycznie otrzymasz od nas faktury za poprzedni miesiąc i te 10 dni;
    • jeżeli zarejestrowałeś konto 11-tego dnia miesiąca (lub później), to automatycznie otrzymasz faktury tylko za bieżący miesiąc;

 

Tak. Wystarczy, że napiszesz do nas za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego i zgłosisz, że chcesz otrzymać fakturę. Pamiętaj, żeby uzupełnić wszystkie pola, bo te informacje będą nam potrzebne, żeby wystawić fakturę.


Zobacz także

Czy można otrzymać fakturę za doładowanie wystawioną na firmę zagraniczną?

Czy mogę otrzymać duplikat faktury za doładowanie?

Co zrobić, żeby nie otrzymywać już dłużej faktur za doładowania?

Zobacz więcej

Porozmawiajmy