Dzięki partnerstwu LINK4 i Blue Media S.A. już teraz możesz w łatwy, ale bezpieczny sposób opłacić nową polisę lub przedłużyć tę, którą już posiadasz. W otrzymanej od LINK4 wiadomości e-mail lub SMS znajdziesz link do płatności, który Ci to umożliwi. Wystarczy, że w niego klikniesz, potwierdzisz płatność i gotowe – Twoja polisa ubezpieczeniowa już jest opłacona. Proste, prawda?

Usługa jest zabezpieczona na wielu płaszczyznach, zarówno w zakresie ochrony danych, jak i bezpieczeństwa samej transakcji:

01 Nadawcą SMS jest firma LINK4
02 Nadawcą wiadomości e-mail jest “Blue Media w imieniu Link4”, a dokładny adres wysyłki to no−reply@bluemedia.pl, wiadomości są dodatkowo zabezpieczone certyfikatem
03 W wiadomościach e-mail i SMS zawsze znajduje się numer polisy, której dotyczy płatność
04 Link do płatności zaczyna się zawsze od https://s.bm.pl – później następuje ciąg znaków (liter i cyfr)
05 Po kliknięciu w link do płatności następuje przekierowanie do bramki płatniczej Blue Media z wyborem metody płatności - na górze strony umieszczone jest logo LINK4
06 Na stronie płatności zawsze znajdują się również dane związane z transakcją - kwota oraz odbiorca
07 Bramka płatności również jest zabezpieczona certyfikatem – możesz to sprawdzić klikając w ikonę kłódki widoczną przy adresie strony

Dlaczego warto korzystać z płatności online za ubezpieczenia?

Możesz w bardzo szybki sposób opłacić polisę, o której zapomniałeś i nieprzerwanie korzystać z ubezpieczenia.

Wybierając płatność online, możesz uregulować należność wygodnie, w dowolnym miejscu czy czasie, (nawet ostatniego dnia), ponieważ masz pewność, że płatność dotrze do LINK4 na czas. Link do płatności zachowuje ważność przez 6 dni od dostarczenia.

Usługa jest bezpłatna – ponosisz wyłącznie opłatę za ubezpieczenie.

Możesz w dowolnej chwili wykupić ubezpieczenie samochodu, którego używasz na co dzień. Zgodnie z prawem, brak polisy może mieć nieprzyjemne konsekwencje, przede wszystkim finansowe. Przepisy w tym zakresie reguluje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG).

Chcesz szybko i wygodnie opłacić swoje OC?

Otwórz otrzymaną od LINK4 wiadomość e-mail lub SMS i kliknij link do płatności.

Jeżeli nie masz pewności, czy SMS lub e-mail pochodzi od LINK4 lub chcesz się po prostu upewnić – skontaktuj się z LINK4, a zespół udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Jeśli z jakichś przyczyn nie chcesz opłacać polisy ubezpieczeniowej
poinformuj o tym LINK4 klikając:

Bezpieczeństwo transakcji

Blue Media S.A., jako operator płatności, gwarantuje pełne bezpieczeństwo płatności za pomocą linku.

Jeżeli chcesz się upewnić, czy e-mail lub SMS rzeczywiście pochodzi od LINK4:

01 sprawdź nadawcę wiadomości (powinna nim być firma LINK4);
02 sprawdź, czy wiadomość e-mail ma certyfikat bezpieczeństwa (ta od LINK4 ma go zawsze);
03 skontaktuj się z LINK4 i zapytaj czy firma wysyłała taką wiadomość (link do płatności jest ważny aż 6 dni, więc masz dużo czasu, żeby upewnić się co do wiarygodności wiadomości).

Porozmawiajmy