O usłudze

Jak odstąpić od umowy?

Możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Szczegółową instrukcję odstąpienia znajdziesz w wiadomości e-mail zawierającej umowę, którą otrzymasz od pożyczkodawcy.

Ile kosztuje usługa Dopasowane raty online?

Koszt usługi zależy od wysokości pożyczki oraz liczby rat, w których chcesz spłacić należność. W ramach usługi są dostępne raty 0% (wówczas nie ponosisz żadnych kosztów poza ratą) oraz z oprocentowaniem o konkretnej wysokości. Np. Jeżeli wybierzesz pożyczkę 1% i zrobisz zakupy o wartości 1000 zł, to Twój miesięczny koszt wyniesie 10 zł i będzie on doliczony do miesięcznej raty.

Kiedy można skorzystać z Dopasowanych rat online?

Usługa jest dostępna u sprzedawców, którzy wdrożyli w swoich sklepach bramkę płatności Blue Media i zdecydowali się aktywować Dopasowane raty online. Ta metoda może być dostępna u sprzedawców z następujących branż: dom i ogród odzież kosmetyki i perfumy bielizna dziecko artykuły medyczne sprzęt sportowy wyposażenie wnętrz materiały budowlane artykuły parafarmaceutyczne, suplementy, zioła sprzęt medyczny książki, gazety, czasopisma zabawki materiały biurowe chemia gospodarcza i przemysłowa odzież galanteria Ważne: z usługi można skorzystać przy zakupie towarów o wartości od 100 do 40 000 zł – Dopasowane raty online pojawiają się wówczas jako jedna z metod płatności dostępnych w ramach bramki płatniczej Blue Media. O przyznaniu rat online decyduje ocena zdolności kredytowej, której dokonuje pożyczkodawca.

Na czym polega usługa Dopasowane raty online?

To jedna z metod płatności dostępnych w ramach bramki płatności Blue Media. Dzięki niej możesz kupić towar w dowolnym momencie, a spłatę należności rozłożyć na wygodne raty. Usługa umożliwia złożenie jednego wniosku o raty online do kilku pożyczkodawców, dzięki czemu nie tylko oszczędzasz czas, lecz również zwiększasz swoje szanse na uzyskanie potrzebnych środków. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji od jednego z pożyczkodawców, ten pokrywa pełny koszt Twoich zakupów, a Ty spłacasz należność zgodnie z przyjętym harmonogramem. Składając wniosek, wybierasz liczbę i wysokość rat, a ostateczny harmonogram spłaty potwierdzasz w umowie. Ważne: po wyborze metody płatności Dopasowane raty online, poddamy Cię procesowi weryfikacji – tak jak w trakcie standardowej procedury ubiegania się o kredyt gotówkowy. Gdy weryfikacja przebiegnie pozytywnie, otrzymasz na maila umowę kredytową zawierającą szczegóły spłaty (w tym harmonogram).

Czy mogę mieć kilka zakupów na raty jednocześnie?

Tak. Robiąc zakupy w kilku sklepach jednocześnie, możesz w każdym z nich wnioskować o raty online. O tym, czy otrzymasz pożyczkę za każdym razem zadecyduje ocena Twojej zdolności kredytowej, której dokona pożyczkodawca.

Ile razy mogę skorzystać z usługi Dopasowane raty online?

Możesz wnioskować o raty online w kilku sklepach jednocześnie – jeden proces nie wyklucza drugiego. Każdorazowo o przyznaniu Ci rat online będzie decydować ocena Twojej zdolności kredytowej, której dokona pożyczkodawca. Terminowa spłata zobowiązań wpływa pozytywnie na Twoją zdolność kredytową.

Porozmawiajmy