Jak to działa?

Jak skorzystać z Dopasowanych rat online?

Zrób zakupy u jednego z partnerów, którzy aktywowali w swoim sklepie usługę (wartość zakupów musi się mieścić w przedziale 100 - 40 000 zł). Podczas zlecania płatności wybierz Dopasowane raty online jako preferowaną metodę płatności. Następnie wykonaj następujące kroki: Wypełnij formularz i wyraź niezbędne zgody (Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby składanego przez Ciebie wniosku). Potwierdź dane z formularza logując się do swojej bankowości internetowej. Poczekaj na decyzjęe pożyczkodawcy. Zatwierdź umowę pożyczki kodem SMS i gotowe. Spłacaj raty regularnie, zgodnie z zaakceptowanym harmonogramem.

Czy muszę uzupełnić cały formularz?

Tak, to konieczne. Wszystkie pola zawarte w formularzu są obowiązkowe, ponieważ potrzebujemy tych danych, aby przeprowadzić proces weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, zdecydować o zaakceptowaniu lub odrzuceniu Twojego wniosku oraz przygotować umowę kredytową, którą otrzymasz na maila w przypadku skorzystania z usługi Dopasowane raty online. Jednocześnie zapewniamy o pełnym bezpieczeństwie wszystkich przesyłanych przez Ciebie danych. Każdy formularz jest odpowiednio zabezpieczony, a dane są przetwarzane wyłącznie na potrzeby składanego przez Ciebie wniosku.

Jak dowiem się czy mogę skorzystać z Dopasowanych rat online?

O wyniku weryfikacji oraz przyznaniu lub nie rat online dowiesz się w trakcie procesu (zobaczysz odpowiedni komunikat). Wszystkie potrzebne informacje otrzymasz również drogą mailową – na adres e-mail podany podczas wyboru metody płatności. Najpierw poinformujemy Cię o rozpoczęciu procesu, później o wyniku weryfikacji Twojej tożsamości oraz o realizacji transakcji (nadawcą tych wiadomości będzie Blue Media S.A.). Otrzymasz również maila od pożyczkodawcy, w którym znajdziesz umowę kredytową oraz wszystkie potrzebne dokumenty wraz z instrukcją, jakie kroki masz następnie wykonać.

Jak mogę się dowiedzieć co z moją pożyczką?

Każdy z pożyczkodawców potrzebuje max. 5 minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i wydanie decyzji. Ostateczny czas oczekiwania zależy więc od tego, do ilu banków trafi Twój wniosek o raty online. Gdy któryś z banków wyda pozytywną decyzję, otrzymasz tę informację drogą mailową – razem z gotową umową kredytową.

Gdzie znajdę informacje o wyniku procesu weryfikacji?

Informacje związane z potwierdzeniem tożsamości otrzymasz drogą mailową na adres, który został przez Ciebie podany we wniosku. Jeżeli nie widzisz maila od Blue Media, sprawdź SPAM i pozostałe foldery – być może wiadomość trafiła do jednego z nich. Jeżeli nie znajdziesz maila od Blue Media – skontaktuj się z nami.

Porozmawiajmy