O konkursie

Jakie są zasady konkursu? Co można wygrać w konkursie? Kiedy zostanie ogłoszony zwycięzca? Gdzie mogę opłacić rachunek by móc wziąć udział w konkursie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących konkursu „Opłaca się opłacać kartą Visa” zorganizowanego na zlecenie oraz we współpracy z Blue Media S.A znajdziesz w materiałach opracowanych przez nasz zespół.

W akcji konkursowej bierze udział aż 9 wystawców, a do zdobycia są atrakcyjne nagrody takie jak samochód czy vouchery on-line. Ilość nagród jest ograniczona – jednak szansę na wygraną ma aż 4044 osób.

Kiedy zostanie ogłoszona lista zwycięzców?

Wyłonienie Zwycięzców Konkursu nastąpi maksymalnie do 8 stycznia 2021 roku, a lista zwycięzców zostanie opublikowana do 22 stycznia 2021 r.

Czy mogę wziąć udział kilka razy w konkursie?

Tak, każda płatność to kolejna możliwość wzięcia udziału w konkursie. Możesz opłacić kilka rachunków u każdego z wystawców. Pamiętaj jednak, że możesz otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie.

W jaki sposób dowiem się, że coś wygrałem?

Jeśli zdobyłeś pierwsze miejsce, a więc nagrodę główną, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie na podany przez Ciebie numer telefonu. Do pozostałych nagrodzonych osób wyślemy wiadomość e-mail. Pamiętaj, aby w formularzu konkursowym podać poprawne dane takie jak numer telefonu i adres e-mail (który dodatkowo musi być przypisany do Twojej opłacanej transakcji).

Gdzie zostaną ogłoszeni zwycięzcy?

Lista zwycięzców, w postaci 3 pierwszych znaków oraz nazwy domeny adresu e-mail, zostanie umieszczona na stronie konkursu w ciągu 10 dni roboczych od dnia wyłonienia Zwycięzców (do 22 stycznia 2021 r.).

Czy mogę wymienić nagrodę na coś innego?

Nie ma możliwości wymiany nagrody na inną ani na ekwiwalent pieniężny.

Czy mogę zapłacić za rachunek z G-Pay i Apple Pay i wziąć udział w konkursie?

Jeśli pod te funkcjonalności podpięte są karty VISA to takie płatności za rachunki u partnerów również mogą wziąć udział w konkursie.

Gdzie mogę opłacić rachunek by móc wziąć udział w konkursie?

Dostawcy, którzy biorą udział w akcji konkursowej VISA: „Opłaca się opłacać kartą Visa”: Cyfrowy Polsat S.A. Canal + Polska S.A. Chopin Telewizja Kablowa Sp. z o.o. M. Informatyka Sp. z o.o. Sp.k. Netia S.A. Orange Polska S.A. P4 Sp. z o.o. Polkomtel Sp. z o.o. UPC Polska Sp. z o.o. Wskazówka: Pamiętaj aby wybrać płatności obsługiwane przez Blue Media.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs odbywa się od dnia 07.07.2020 r. do dnia 10.10.2020 r.

W jaki sposób mogę wysłać pytanie lub zgłosić reklamację dotyczącą konkursu

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z płatnością kartą Visa oraz zasadami konkursu skontaktuj się z nami w dowolnej chwili. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 76-04-844 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) oraz adresem e-mail: konkurs@bluemedia.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy: Opłacić co najmniej jedną fakturę lub inne zobowiązanie kartą Visa za pośrednictwem płatności obsługiwanych przez Blue Media. Ważne: Uczestnicy, którzy podczas dokonywania płatności nie muszą podawać adresu email nie mają możliwości udziału w Konkursie; Wypełnić formularz konkursowy odpowiadając na pytanie “Płacę on-line kartą Visa ponieważ…” Odpowiedź nie może być dłuższa niż 200 znaków. Podaj dane kontaktowe (e-mail i telefon) i wyślij zgłoszenie. Wskazówka: Adres e-mail podawany w formularzu musi być tym samym, który został podany podczas zlecania płatności. Wysłać zgłoszenie.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy opłacają faktury elektronicznie, za pośrednictwem płatności Blue Media, kartą Visa, u wskazanych dostawców

Gdzie znajdę formularz konkursowy?

Formularz konkursowy znajduje się pod dresem: www.oplacasie.pl.

Co mogę wygrać?

Dla Zwycięzców Konkursu przewidziane zostały następujące nagrody: miejsce 1 – samochód osobowy MINI Hatch 3 door. miejsce od 2 do 4 – voucher online o wartości: 10.000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) do wykorzystania w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.mediaexpert.pl. miejsce od 5 do 44 – voucher online o wartości: 1000.00 zł (słownie: tysiąc złotych) do wykorzystania w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.cyfrowe.pl. miejsce od 45 do 4044 – vouchery online o wartości: 100.00 zł (słownie: sto złotych) do wykorzystania w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.home-you.com/pl/. Wszelkie koszty podatkowe pokrywa firma Blue Media.

Porozmawiajmy