Zmiany w płatnościach automatycznych za rachunki

Cześć,

dzięki Wam płatności automatyczne za rachunki, aktywowane w biurze obsługi klienta (eBOK) UPC, Vectry, E.ON oraz PGE podczas płatności za rachunki, zyskują coraz większą popularność. 

W związku z planowanym rozwojem płatności automatycznych, zarządzanie ww. płatnościami za rachunki przenosimy na dedykowany serwis Blue Media, dostępny od 29.04.2020 r. pod adresem app.bluemedia.pl

Co to dla Ciebie oznacza? 

Jeżeli nie korzystałeś z Płatności za rachunki od ww. Dostawców, które aktywowałeś w eBOKu Dostawcy (bez podawania loginu i hasła do ebok). Nie musisz robić nic.                   

Twoje konto zostanie w serwisie bm.pl. Z płatności za rachunki, które dodałeś samodzielnie lub podałeś login i hasło do logowania się w Twoim imieniu, a także z doładowań telefonów i przelewów ekspresowych możesz korzystać bez zmian.

Zmianie ulega regulamin Płatności oraz Kart płatniczych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Jeżeli korzystałeś wyłącznie z Płatności za rachunki od ww. Dostawców, które aktywowałeś w eBOKu Dostawcy (bez podawania loginu i hasła do ebok). Nie musisz robić nic. 

Twoje konto zostanie przeniesione 29.04.2020 do nowego serwisu Blue Media dostępnego pod adresem app.bluemedia.pl. Konto w serwisie bm.pl zostanie wygaszone. Jeżeli będziesz chciał korzystać z usług dostępnych w serwisie bm.pl będziesz mógł oczywiście założyć osobne konto.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem nowego serwisu Blue Media oraz Płatności automatycznych w serwisie Blue Media, które zaczną Ciebie obowiązywać od 29.04.2020r.

Jeżeli korzystałeś z Płatności za rachunki od ww. Dostawców, które aktywowałeś w eBOKu Dostawcy (bez podawania loginu i hasła do ebok) oraz innych usług bm.pl (np. rachunki dodane samodzielnie lub poprzez udostępnienie loginu i hasła lub z doładowań telefonów lub przelewów ekspresowych). Nie musisz robić nic.

Twoje konto zostanie w serwisie bm.pl, w celu zarządzania ww. usługami oraz zostanie przeniesione 29.04.2020 do nowego serwisu Blue Media dostępnego pod adresem app.bluemedia.pl. Pamiętaj jednak, że od 29.04.2020 Twoje konta będą działały oddzielnie tzn. zmiana w jednym serwisie nie spowoduje zmiany w drugim serwisie. 

W związku z powyższymi zmianami, 29-go kwietnia 2020 r. zmianie ulegnie regulamin usług dostępnych w bm.pl: 

 oraz zaczną obowiązywać nowe regulaminy serwisu Blue Media: 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

 Zespół Blue Media 

Porozmawiajmy