Jakich informacji szukasz?

Szukam ...
Wybierz ENTER lub kliknij aby przejść do dokładnego wyszukiwania

Kim jesteśmy ?

Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash.

Mamy certyfikat PCI DSS i działamy zgodnie z normą ISO 27001. Nasze rozwiązania spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF, UKE, PUODO i Rzecznika Finansowego.

Doładowania

Z nami możesz doładować online telefon w dowolnej sieci - 24 na dobę, 7 dni w tygodniu.

Płatności za rachunki

Z naszych rozwiązań do płatności online korzystają dostawcy energii, internetu i setki innych podmiotów oraz miliony ich klientów.


Płatności online w e-commerce

Dostarczamy wygodne i bezpieczne mechanizmy płatnicze, z których korzysta ponad 20 000 sklepów internetowych i platform SaaS.

Doładowania liczników energii

Liczniki przedpłatowe są coraz częściej stosowane głównie ze względu na możliwość stałej kontroli zużycia energii, która przekłada się na większe oszczędności.

O usłudze Jak to działa? Dla użytkowników

Płatności automatyczne


Usługa umożliwiająca zlecenie automatycznych płatności za rachunki otrzymywane od dostawców internetu, energii czy telewizji.
Po aktywacji usługi rachunki płacą się same, a Ty nie musisz już o nich pamiętać.


Płatności natychmiastowe BlueCash

Udostępniliśmy SPBC jako pierwsi w Polsce. Dziś jest on jednym z najpopularniejszych systemów obsługujących natychmiastowe przelewy międzybankowe.

Weryfikacja

Korzystając z naszej usługi, możesz przejść proces weryfikacji w oparciu o dostęp do informacji o Twoich rachunkach bankowych (tzw. AIS)..

O usłudze Jak to działa? Bezpieczeństwo

Pay Smartney


Rób zakupy na własnych warunkach

W czym specjalizuje się
Blue Media S.A.?

Jesteśmy spółką fin-techową. Dostarczamy bezpieczne i nowoczesne rozwiązania do obsługi płatności online, projektujemy systemy do masowej komunikacji oraz narzędzia do weryfikacji tożsamości online.

Z naszych rozwiązań korzystają zarówno sklepy internetowe, jak i banki, masowi wystawcy faktur, spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki samorządowe oraz szereg innych podmiotów w całej Europie.

Jakie są Twoje prawa przy płatnościach w UE?

Jakiś czas temu w życie weszły bardzo ważne zmiany unijnych dyrektyw w sprawie usług płatniczych i rachunków płatniczych oraz innych unijnych przepisów, które mają na celu podniesienie bezpieczeństwa i wygody płatności realizowanych online. Sprawdź, co to dla Ciebie oznacza.

Porozmawiajmy